Hangi Kargo ile Çalışıyorsunuz ? 

Tüm gönderilerimiz sadece YURTİÇİ KARGO yoluyla yapılmaktadır. 

Kargo Ücreti var mı ?

-kapıda nakit ödeme 
-kapıda kartla tek çekim ödemelerinde 
Ürüne ek olarak +20₺ kargo ücretsi bulunmaktadır. 
500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

 

Kargoyu teslim almazsam ne olur ?

Kargo eve gelip sizi bulamazsa acenteye geri döner. Bu konuda size bilgi verilir. 2-3 gün daha teslim almazsanız kargo tarafımıza geri gönderilir. Bu şekilde olan durumlarda 2. defa gönderilen kargo yukarıda yazılı koşullarda ücretsiz olsa bile 50 TL ek ücret alınabilir. Kargoyu bilerek teslim almamanız durumunda ise  Mesafeli Satış Sözleşmesi Gereğince İşlem Başlatılmaktadır. 

 

Ürünüm kargolandığı zaman bundan nasıl haberdar olurum ?

Siparişiniz sonrasında sitemiz tarafından yada kargo firması tarafından sizlere iletişim tercihiniz doğrultusunda SMS yada Mail ile bildirim yapılmaktadır.

 

Kargo takip kodum var. Nasıl takip edebilirim ?

https://www.nurlumoda.com/siparistakip.aspx#/Hesabim-Anasayfa bu ekrandan kargo takip kodunuzla sorgulama yapabileceğiniz gibi https://www.yurticikargo.com/tr/online-servisler/gonderi-sorgula adresinden de takip kodunu girerek kargonuzu takip edebilirsiniz.

 

DEĞİŞİM kargoları SADECE YURTİÇİ KARGO ile yapılmakta olup diğer kargolar ile anlaşmamız olmadığı için başka kargoya vereceğiniz ürünler kabul edilmemektedir. Değişim sebebiyle oluşacak kargo ücreti ALICI'ya aittir. 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR