Alışveriş yapmam için üye olmam şart mı ? 

Alışveriş yapmanız için üye olmanız şart değil. Fakat üye olmak avantajınızadır. Üye olarak puan kazanıp bunlarla ürün alabileceğiniz gibi örneğin değişim konusunda açacağınız destek taleplerini de yine üye ekranından görebilirsiniz. Kısacası üyeliksiz alışveriş mümkündür ama üye olmak size ayrıcalıklar kazandırır.

 

Nasıl Üye olabilirim ?

Sitemize üye olmak çok basittir. Her sitenin istediğinden fazlasını istemiyoruz. Sipariş sırasında kargo ve teslimat bilgilerinizi girerken de üye olabileceğiniz gibi henüz sipariş vermeden de https://www.nurlumoda.com/UyeGiris.aspx? tıklayarak üye olabilirsiniz. 

 

Sitenize üye olmak ücretli mi ?

Hayır. Tamamen ücretsiz olarak yararlanacağınız üyelik sistemimizden ücret vermek bir yana yaptığınız alışverişlerde puanlar kazanabilirsiniz. 

 

Gizlilik konusunda şüphelerim var. Üyeliğimin silinmesini isteyebilir miyim ?

KVKK gereğince istediğiniz zaman sitemizdeki üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Ayrıca gizlilik konusundaki şüpheleriniz için de Gizlilik sayfamızı ziyaret etmenizi rica ederiz. 

 

Üyelik bilgilerim 3.kişilerin eline geçer mi ?

Sitemize üye olarak sadece ticari amaçlı olarak bilgilerinizin KURUM VE KURULUŞLARLA paylaşılmasına onay veriyorsunuz. Bu onayı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Ayrıca bunun haricinde sizlere ait özel bilgiler ( TC Kimlik No gibi ) hiç bir şekilde 3. kişilere paylaşılmaz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR